Naprawa zawieszeń pneumatycznych (airmatic)

Zdiagnozujemy i wymienimy uszkodzone elementy zawieszenia pneumatycznego, takie jak: amortyzatory, miechy zawieszenia, akumulatory ciśnienia, sprężarki, czujniki. Kalibrujemy też zawieszenie, żeby miało odpowiednią geometrię i wysokość.

Diagnostyka i naprawa silników benzynowych i diesla

Zapewnimy Ci wszystkie prace związane z diagnozowaniem oraz usuwaniem usterek w silnikach benzynowych i diesla. Naprawiamy głowice, układy tłokowo-korbowe, osprzęt silnikowy

Elektryka samochodowa

Zdiagnozujemy oraz naprawimy elektrykę i elektronikę w Twoim samochodzie. Odczytamy wszystkie błędy zapisane w sterownikach. Ustalimy błędy w podzespołach i usuniemy je. Nietypowy interfejs nie jest dla nas przeszkodą.

Naprawa i obsługa klimatyzacji samochodowej

Sprawdzimy szczelność klimatyzacji. Wymienimy uszkodzone elementy, np. sprężarkę klimatyzacji, parownik, skraplacz, zawór rozprężny, przewody, czujniki, wentylatory i sterowniki. Uzupełnimy czynnik chłodniczy i wymienimy olej w układzie klimatyzacji.

Remonty generalne silników

Rozbieramy i naprawiamy silniki. Zakres remontu dostosujemy do stanu silnika. Możemy zająć się obróbką głowicy, bloku silnika, wału korbowego, wymianą tłoków, pierścieni, panewek, uszczelniaczy i elementów rozrządu.

Naprawa zawieszeń i układów hamulcowych

Wymieniamy elementy układu hamulcowego: tarcze i klocki hamulcowe. Naprawiamy zaciski hamulcowe. Wymieniamy i naprawiamy również komponenty elektrycznego hamulca ręcznego. Wymieniamy sprężyny i amortyzatory, wahacze, tuleje zawieszenia i sworznie.

Wymiana oleju i filtrów silnikowych

Stosujemy oleje i filtry tylko renomowanych producentów, bezpieczne dla samochodu. Regularna wymiana oleju i filtrów chroni silnik. Wymienimy olej w skrzyni biegów. Naprawimy elektronikę skrzyni i wymienimy konwertery.

Naprawa układów wtryskowych

Diagnozujemy i wymieniamy czujniki układu paliwowego. Naprawiamy wtryskiwacze i pompy wtryskowe, ale jeśli to niemożliwe, wymieniamy je. Najpierw czyścimy wtryskiwacze. Czasem to zanieczyszczenie jest źródłem problemu.

Wymiana rozrządu

Wymieniamy paski rozrządu i łańcuchy rozrządu. Diagnozujemy też i naprawiamy układy zmienne faz rozrządu. Warto sprawdzać stan rozrządu i zmieniać pasek jeśli jest taka potrzeba. Inaczej, kiedy się zerwie, ucierpi silnik.

Wymiana opon

Zapewniamy wymianę opon z wyważeniem. 7°C to temperatura, przy której zaleca się sezonową zmianę opon.

Proces współpracy

 1. 1

  Znajdujemy usterki

 2. 2

  Przedstawiamy Ci je razem z wyceną

 3. 3

  Otrzymujesz samochód zastępczy

 4. 4

  Sprawdzamy, czy wszystko działa

 5. 5

  Usuwamy usterki

 6. 6

  Odbierasz swoje sprawne auto w ustalonym terminie