Najważniejsi w mojej firmie są wykwalifikowani pracownicy, na drugim miejscu klienci a na trzecim samochody i w Merc-Des to wiedzą.
ZAKŁAD BUDOWLANO - INSTALACYJNY E. Majsterek
Elastyczni i pomocni pracownicy sprawili, że mój samochód-chłodnia został naprawiony niemal od ręki, co tamtego felernego dnia było dla mnie niczym wybawienie. Gorąco polecam firmę!
Sztuka Mięsa
Firma dba, żeby pojazdy z floty były na bieżąco sprawdzane i przez to bezpieczne. Oni zajmują się naszymi autami a my tym na czym znamy się najlepiej: KWIATAMI.
Hibispol
Mocne strony tej firmy to: - cena oferowanych usług – odbiór auta z firmy i odstawienie po naprawie – auto zastępcze.
Drukarnia Ellert
Polecam. Dbają o nasze samochody dostawcze.
OstroPol
Polecam firmę, a szczególnie pana Marcina, który jest tam właściwą osobą na właściwym miejscu. Kontaktowy, szybki w działaniu, bardzo skutecznie zarządza flotą samochodową.
Agencja Filmowa
Jesteśmy rodzinną firma posiadającą kilka pojazdów, Merc-Des obsługuje nas tak jakbyśmy byli ich najważniejszym klientem z co najmniej setką samochodów.
Budep
W końcu trafiłem na speców, z którymi naprawdę można się dogadać (słuchają, co się do nich mówi i podsuwają optymalne rozwiązania). Do tego warunki umowy są przejrzyste i naprawdę korzystne.
MILDAN
Odkąd firma zajęła się zarządzaniem flotą samochodową w moim przedsiębiorstwie w końcu poczułem, że trafiłem na ekspertów.
VEGA